O nas

iRanking.pl to nowatorski portal, który powstał z dwóch prostych powodów: pasji do zakupów i oszczędzania, dla tych wszystkich, którzy szukają najlepszych okazji. Jest dedykowany ludziom, którzy chcą oszczędzać. Idealny dla osób które nie mają czasu na stanie w kolejkach i zastanawianie się co wybrać, gdy ekspedient proponuje nam co rusz nowe propozycje bez możliwości porównania ofert. Nasz serwis umożliwia szybkie i łatwe wyszukanie produktów w korzystnych cenach, gwarantuje znalezienie najkorzystniejszej oferty pod zarówno pod kątem ceny, jak i szybkości dostawy oraz bezpieczeństwa transakcji.

Jesteśmy niezależną platformą, która gwarantuje wiarygodne opinie i której zadaniem jest porównanie produktów znanych marek, które można kupić w Polsce. Na samym początku zajmowaliśmy się wyłanianiem najlepszych laptopów,telefonów i komputerów stacjonarnych można powiedzieć że zaczynaliśmy w branży komputerowej. Na chwile obecną Współpracujemy z tysiącami zaufanych marek takich jak Sony, Apple, Samsung, Nikon, Canon, Bosch, Tefal, Philips, Indesit i wiele innych, aby znaleźć najlepszą ofertę dla Ciebie.

Codziennie szukamy i dodajemy nowe oferty. Każdy produkt, który znajduje się w naszym serwisie, został przez nas sprawdzony. Nasi pracownicy ciężko pracują, aby przedstawić, najnowsze opnie o najlepszych producentach, dzięki czemu wiesz, że możesz zaufać naszej opinii. Nasza gwarancja dla Ciebie jest taka, że opieramy nasze opnie na faktach i możemy Ci obiecać, gdy sprawdzimy i stwierdzimy, że produkt jest dobry, to taki jest. Wszystko, co robimy, robimy z najwyższą starannością, a nasze recenzje zostały napisane w prostym języku, aby każdy klient rozumiał wszystkie informacje, które przedstawiliśmy.

Dlaczego my? Zapewniamy BezpieczeństwoTwoje dane osobowe, które udostępniasz nam przy rejestracji w naszym serwisie, są w pełni chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji transakcji. Dbamy o klientów”Od początku naszej firmy, najważniejsze dla nas było zadowolenie naszych Klientów. Dzięki czemu cieszymy się świetnymi opiniami i nienaganna reputacja, to właśnie wyróżnia nas od konkurencji. Znajdziemy najlepszą ceneZawsze staramy się oferować produkty w najlepszych cenach, nie zapominając o jakości i wykonaniu. W naszej ofercie znajdują się produkty najbardziej znanych producentów. Każdy z produktów jest staranie opisany i zawiera najważniej uwagi dotyczące danego modelu.Porównując ceny z różnych sklepów, pomagamy Ci oszczędzić pieniądze, które później możesz wydać na dowolny cel. Wiele klientów potwierdza możliwość zaoszczędzenia pieniędzy